המכירה הישירה

את המכירה הישירה התחלנו בשנת 2017, עם מכירות של תוצרת המשק בדוכני איכרים ברחבי ישראל. התגובות האוהדות שקיבלנו, המפגשים האישיים עם הלקוחות והפרגון מצידם, הביאו לפתיחת דוכן קבוע בבית האריזה במושב צופית. מדי שבוע גבר הביקוש בדוכן להרחבת סל הקניות והגדלת ההיצע, ועל כן גייסנו חקלאים מהאזור והרחבנו את שיתופי הפעולה למכירת תוצרת חקלאית אצלנו במשק.

המערך במכירה הישירה עובד על מלאי יומיומי, כך שמדי יום אנו קולטים תוצרת חקלאית טריה. התוצרת כולה מתרכזת בהאנגר שלנו, בו מצויים בכל עת למעלה מ-150 סוגים של פירות וירקות – בתוך ארגזי הקטיף, ישירות מהשדות והמטעים מהם נקטפו.

עבור הלקוחות, משמעות המכירה הישירה הינה לרכוש תוצרת אשר נקטפה בבוקר, ועוד באותו היום היא מגיעה לצלחת. לכך יש השפעה רבה על טריות הפירות והירקות, על טעמם ועל ערכי התזונה שלהם כגון ויטמינים  ומינרלים. בנוסף, זוהי תוצרת בעלת חיי מדף ארוכים, שאינה עוברת ידיים או שוכנת זמן רב באחסנה וקירור.

 

הגידולים שלנו

לאורך שנות פעילותו המשק גידל ירקות בשטחים פתוחים, ביניהם תפוחי אדמה, בטטה, גזר, אבטיח ומלון לשוק המקומי ולייצוא. לפני מספר שנים ערכנו מחקר וחיפשנו אחר זן התירס הטעים ביותר – ומצאנו את התירס הלבן. זן זה עסיסי ומתוק, ועולה בטעמו על כל זן אחר. זהו תירס עשיר, בעל גרעינים עסיסיים ורכים שאפשר ואף מומלץ לאכול ללא בישול.

כיום המשק מתמחה בגידול תירס מתוק על כל סוגיו, לרבות תירס לבן, תירס צהוב, תירס בי קולור (צהוב-לבן), תירס אדום וסגול. התירס המתוק שלנו זמין לשיווק החל מחודש אפריל עד פברואר.

מדי עונה אנו ממשיכים לחפש אחר ‘הדבר הבא’ שיפתיע וירגש את הצרכן הישראלי. בחודשי החורף המשק מתמחה בגידול ושיווק מוצרים ייחודיים כגון גזר צבעוני, כרובית סגולה, צהובה וירוקה, צנונית צרפתית, צנונית צבעונית, כרוב בלאדי, אפונת שלג, סלק צבעוני ועוד.